SponzoriO NÁS

 
     Vítajte na stránke posádky ŠK DRAČIA LÉGIA 2012 Trenčín, úspešného účastníka majstrovstiev sveta v Račiciach 2015 kde získal jednu striebornú a tri bronzové medaile.  V minulosti sa stal vicemajstrom sveta na 9. majstrovstiev sveta klubov v Ravenne 2014 a  päťnásobným držiteľov strieborných medailí z 11. majstrovstiev sveta dračích lodí v Szegede 2013. 
   Okrem tímových aktualít sa tu mimo iného dozviete, že dračie lode sú kolektívny šport s nevšednými zážitkami pre veľkých aj mladých, bez rozdielu pohlavia.
   Sme otvorená posádka pre všetkých záujemcov o aktívne športovanie v najkrajšom a najväčšom fitnes centre aké si kto môže predstaviť.
    Ak máte záujem vyskúšať  si jazdu na dračej lodi nič Vám v tom nebráni a určite Vás medzi nami s radosťou uvítame. Na začiatok okrem vlastnej vôle,  vhodného športového oblečenia a obutia nič nepotrebujete (občas sa trošku zaprskáte).  Loď, pádla a šatňa sú k dispozícií.
    Počas sezóny sa schádzame na tréningu 3 krát za týždeň v lodenici na ostrove( Autokemping na ostrove Trenčín). Bližšie podrobnosti o termínoch tréningov (dátum a čas) sú pravidelne zverejňované na tejto stránke. Informácie môžete získať aj na e-mailovej adrese: dracitn@gmail.com.